Saimir Tahirit do t'i kontrollohet banesa dhe ndalohet lëvizja jashtë Shqipërisë
Pëlqej
Saimir Tahiri nuk do të jetë deputet i Partisë Socialiste deri në përfundim të hetimeve. Këtë e ka shprehur kryeminsitri rama në fund të mbledhjes së grupit parlamentar të PS.

Duke iu bashkuar raportit të shumicës te Keshilli i Mandateve, Rama theksoi se grupi i PS-së është dakord dhe do të votojë që deputetit Tahiri t’i kontrollohet banesa dhe ti ndalohet lëvizja jashtë Shqipërisë. /albeu.com/

Shtuar më 23/10/2017, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori