Rëndohet situata, sa ka shkuar numri i të prekurve nga koronavirusi në vend
Ka shkuar në 15 numri i viktimave dhe 259 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend.

Gjatë 24 orëve janë testuar 142 persona nga të cilët 16 raste pozitive.

Ministria bën sërish thirrje për respektimin e masavemarra me qëllim parandalimin e pandemisë.

Shtuar më 01/04/2020, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori