E FUNDIT/ Rritet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri
Është rritur ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusiShqipëri. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 28 raste të reja duke e çuar numrin total të të prekurve nga koronavirusi në 174.

Zonat më të prekura deri më tani janë Tirana, Fieri dhe Durrësi.


vijon...
Shtuar më 26/03/2020, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori