Rriten rastet me COVID-19, si ndryshoi sot bilanci
Ministria e Shëndetësisë ka raportuar për 2 viktima në 24 orët e fundit dhe 74 raste të reja me koronavirus.

vijon...
Shtuar më 07/07/2020, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori