Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Rrezikohet Berisha? Merret vendimi i madh për dosjen e Azem Hajdarit
Gjykata e Tiranës ka marrë një vendim shumë të rëndësishme mbi atë që njihet dosja e shekullit, dosja e vrasjes së Azem Hajdarit.

Ditën e sotme është vendosur për rihapjen e dosjes së Azem Hajdarit, dosje e cila pritet të shkaktojë shumë zhurmë.

Kjo dosje u kërkua të rihapej nga ish truproja e Sali Berishës, Izet Haxhia, raporton albeu.com.

Haxhia është dënuar me 25 vite burg për vrasjen e Hajdarit por nuk e ka pranuar asnjëherë këtë akuzë.

Ditën e sotme ai deklaroi në Gjykatë se Berisha ka paguar 1 milionë euro për eleminimin e tij. /albeu.com/


Shtuar më 21/06/2018, ora 17:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori