Shifrat mbeten sërish të larta, mbi 90 raste të reja (VIDEO)
96 raste të reja janë konfirmuar ditën e sotme me COVID-19 në vend.

Ministria ka njoftuar edhe për dy të vdekur, përkatësisht një burrë dhe një grua mbi 60 vjec.

Sipas MSH, vijon të ketë shtrime të reja tek Infektivi, ku 5 pacientë janë të intubuar.

Shtuar më 14/07/2020, ora 10:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori