Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Rekord viktimash nga COVID-19, 9 veta humbën jetën
Ministria e shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 327 raste dhe 57 të shërua ndërkohë 293 janë të shtruar në spitalet Covid.

Ndërkohë bilanci i viktimave ka shënuar rritje duke regjistruar 9 viktima nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit.

Shtuar më 01/11/2020, ora 16:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori