Rama përtyp me zor agresivitetin dhe reagon për herë të parë ndaj protestave (VIDEO)
Ka reaguar për herë të parë Kryeministri i Shqipërisë ndaj protestës të studentëve,

Ai e ka quajtru legjimime protestën dhe u ka bërë njv ftesë të hapur.

"Kjo zyrë është e imja por pushteti është i kujdo, bujrum" tha Rama.

Nga ana tjetër studentët kanë reaguar menjëherë duke e kundërshtuar ftesën e tij.

Gjatë fjalës së tij kryeministri është përpjekur që të ruajë qetësinë, por duket qartë se ai me zor mban nervat në një moment kur mijëra studentë në sheshe e kanë vënë në cep.

Shtuar më 07/12/2018, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori