Rama paralajmëron lajme të mira për shqiptarët: Çfarë do të ndodhë në orën 19:00?
Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar lajme të mira në orën 19:00 të ditës së sotme në lidhje me planin financiar për koronavirusin në Shqipëri.

Postimi në Facebook:

🔴 PAS PAK, NË 19.00 SHPALLJA E PLANIT FINANCIAR PËR PËRBALLIMIN E PASOJAVE TË LUFTËS, NË KËTË FAQE DHE NË ÇDO EKRAN QË DO TË DËSHIROJË TA TRANSMETOJË

🔴 NDJESË QË SOT KEMI KOMUNIKUAR MË PAK, POR MË ËSHTË DASHUR KOHA PËR TË KONFIRMUAR PLANIN NË ÇDO DETAJ, ME GRUPIN E PUNËS DHE ME EKSPERTË NDËRKOMBËTARË🙏

🔴 KAM SHUMË BESIM QË ME DURIM TË MADH DHE KONTRIBUTIN E SECILIT NE DO DALIM TË GJITHË MË TË MIRË E MË TË FORTË NGA KJO LUFTË👐🏿

I LO❤️E YOU

Shtuar më 19/03/2020, ora 17:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori