Rama nxjerr urdhrin për nesër: Gratë me fëmijët jashtë, burrat të pastrojnë dhe të gatuajnë!
Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook ka zbuluar cfarë do të ndodhë nesër me lëvizjen.

Rama ka udhëzuar që nesër do të dalë vetëm nënat me fëmijë, ndërsa urdhëron burrat të bëjnë punët e shtëpisë dhe të gatuajnë.

Postimi i Ramës në Facebook:

🟢 NESËR GRATË DHE FËMIJËT DERI NË 10 VJEÇ MUND TË DALIN LIRISHT DERI NË ORËN 11.00❤️

🔴 NE BURRAT PUNË SHTËPIE DHE KONTRIBUT NË GATIM MUNDËSISHT. /albeu.com/

Shtuar më 25/04/2020, ora 20:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori