Qytetarët tmerrohen në mesnatë, tërmeti i fuqishëm godet vendin
Tmerrohen qytetarët pasi një tërmet i fuqishëm ka tronditur vendin në orën 00:00.

Tërmeti ka zgjatur disa sekonda dhe ishte i fortë.

Qytëtarët të frikësuar kanë dalë jashtë banesave për ti shpëtuar ndonjë lëndimi.

Mësohet se tërmeti ka qënë 4.8 ballë i shkallës righter me epiqendër në Durrës.
Shtuar më 29/11/2019, ora 00:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori