Qëllohet me breshëri arme godina e Njësisë Administrative Blinisht
Godina e Njësisë Administrative Blinisht në Lëzhë është qëlluar më armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës nga persona ende të paidentifikuar.

Policia ka nisur hetimet dhe ka mbledhur provat në vendin e ngjarjes, si dhe janë shoqëruar 10 persona. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2019, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori