Presidenti Thaçi i shkon në zyrë Ramës
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shkuar në kryeministri për të zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama.

Nuk dihet se kush është tema e bisedës me dy liderëve të Shqipërisë dhe Kosovës.

Por mendohet se çështja e kufirit të Kosovës dhe taksa e vendosur ndaj Serbisë janë në qendër të diskutimeve. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2019, ora 12:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori