Policia blindon Kavajën, arrestohet personi i rrezikshëm
Pëlqej
Policia shqiptare ka arrestuar në orët e para të mëngjesit një person të rrezikshëm që ishte në shpallur në kërkim ndërkombëtar.

Aksioni është zhvilluar në Kavajë dhe në pranga Liman Beu, 54 vjeç, banues po në këtë qytet.

Ai kërkohej nga Italia për pjesmarrje në grup kriminal, prostitucion dhe vjedhje me dhunë.
Shtuar më 23/10/2018, ora 08:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori