Vdes 43 vjeçari në Tiranë, policia zbardh shkaqet
Një 43 vjeçar nga Tirana ka ndërruar jetë gjatë paradites së sotme për shkak të kontaktit më rrymën elektrike.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Brigada VIII” shtetasi E. K.,43 vjeç dyshohet se gjatë tentativës për të riparuar pompën e ujit në pronën e tij, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Informacion paraprak

Rreth orës 11:38 në rrugën “Brigada VIII” shtetasi E. K.,43 vjeç dyshohet se gjatë tentativës për të riparuar pompën e ujit në pronën e tij, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 15/08/2019, ora 12:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori