E FUNDIT/ Po ngjisnin malin me këmbë, humbasin kontaktet dy vajza
Kemi njoftim se ne aksin rrugore kembesore nga Vuthajt në drejtim te PK Theth (maja e Pejes) kane mbetur në mal dy vajza nga Izraeli ,për arsye te mjegulles se dendur.

Ne drejtim te zones jane nisur banoreThethit dhe një punonjës i ZM .

Njoftimi vjen nga nëna e vajzave e cila ka komunikuar me bujtinen pritse të Thethit. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2019, ora 20:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori