Po dilte nga qendra tregtare, grabitet makina e një kompanie "Security" në Tiranë
Një makinë e një kompanie security ka rënë pre e grabitësve ditën e sotme.

Ngjarja ka ndodhur kur kjeti sapo ka dalë nga një qendër tregtare në Kashar.

Abcneës.al shkruan se makina e grabitur është gjetur 500 metra larg vendit të ngjarjes në rrugë dytësore.

Paraparkisht dyshohet se dy persona të paidentifikuar kanë kërcënuar drejtuesin e mjetit dhe pasagjerin. Ndërsa sipas policisë, ende nuk dihet zyrtarisht se çfarë kishte brenda automjetit.
Shtuar më 02/12/2019, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori