Plas në Kamëz, militantët e PS thyejnë xhamat dhe shkatërrojnë derën e Bashkisë (FOTO LAJM)

Qytetarë dhe mbështetës të PS-së janë mbledhur para Bashkisë së Kamzës duke hapur dyert e saj.

Pasi kanë thyer xhamat dhe kanë prishur bravën, mbështetësit e PS-së kanë hapur derën në mënyrë që kryetari Rakip Suli të hyjë në zyrën e tij.

Pas hapjes së derës, kanë qënë Këshilltarët Bashkiakë ata që kanë hyrë të parët edhe pse kanë hasur rezistencën e punonjësve të administratës.


Shtuar më 07/08/2019, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori