Plas me armë në Shkodër, dy të plagosur
Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur pak më parë në zonën e Fermentimit, në Shkodër.

Mësohet se një prej të plagosurve është shtetasi E.Gjeka, por fatmirëshit të dy janë jashtë rrezikut për jetën.

Dy të plagosurit janë qëlluar nga një makinë “Audi” e zezë, por ende nuk janë identifikuar autorët.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.
Shtuar më 25/08/2020, ora 20:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori