Plas kallashi në Vlorë, plagoset rëndë një shtetas
Një përleshje me armë zjarri ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Vlorë.

Nga raportimet e para mësohet se është plagosur një person me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në orën 11:45 në lagjen ‘Pavarësia’ në një lokal.

Personi që është plagosur është identifikuar si Roland Banaj, 33 vjeç.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet./albeu.com/

Shtuar më 16/05/2018, ora 12:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori