Plagosje me armë zjarri në Tiranë
Një person 30-vjeç me iniciale R.Gj ka mbetur i plagosur në këmbë në lagjen 25 Maji" në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se i plagosuri ka marrë një plumb në këmbë dhe aktualisht është jashtë rrezikut për jetën.

Akoma nuk dihen rrethanat ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.
Shtuar më 11/09/2020, ora 21:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori