Plagosje me armë në Shkodër
Një ngjarjë e rëndë është shënuar gjatë ditës së sotme në Shkodër.

Një person është gjetur i plagosur me armë zjarri në Bushat të Shkodrës. Personi i plagosur po transportohet për në spitalin e qyteteit.

Një pistë dyshimi është se i plagosuri mund të ketë qenë duke pastruar armën dhe është vetplagosur. Ai është transportuar për në spital për të marrë ndihmën e parë.

Ende nuk bëhen të ditura më tepër detaje rreth ngjarjes. Pritet informacioni zyrtar nga policia.

Shtuar më 21/08/2019, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori