Me fraktura në kokë, plagoset vëllai i kreut të PD-së në Burrel (VIDEO)
Një person është plagosur në Burrel, kur qytetarët ishin duke zbatuar dekretin e Presidentit, në mbrojtje të kushtetutës.

Ai quhet Alfred Lika, i cili është goditur nga Forcat Speciale, të cilat, në paligjshmëri të plotë me veprimet e tyre, i kanë shkaktuar fraktura të renda në kokë.

Alfred Lika, vëllai i Kryetarit të PD, Burrel, është nisur me helikopter drejt Tiranës.

Mësohet se gjëndja e tyre nuk është e rëndë dhe jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2019, ora 14:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori