Plagoset me armë zjarri një person në Tiranë
Njkë person është plagosur me armë zjarri në Tiranë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Yzberisht vetëm pak çaste më parë në Tiranë.

Një person ka mbetur i plagosur në këmbë. Nuk dihen motivet dhe identiteti i personit te plagosur.
Shtuar më 19/01/2019, ora 18:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori