Përplasjet në Dibër, arrestohet djali i ish-deputetit të PD-së
Sipas raportimeve paraprake mësohet se janë ndaluar nga policia e Dibrës dy persona si dhe janë shpallur në kërkim disa të btjerë lidhur me përplasje që kanë dnodhur disa ditë më parë në KZAZ-në 19.

Mësohet se të ndaluarit janë sekretari i degës së Partisë Demokratike, Luan Haga dhe djali I sh-deputetit të PD-së Xhemal Gjunkshi.

Sipas informacioneve priten edhe arrestime të tjera rreth incidenteve të ndodhur të premten e kaluar në qytetin e Peshkopisë.
Shtuar më 01/07/2019, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori