Përplasen tre makina në Lezhë, plagosen disa persona
Një aksident është regjistruar në hyrje të qytetit të Lezhës.

aksident janë përfshirë tre makina dhe kanë mbetur të plagosur tre persona.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Shtuar më 04/07/2020, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori