Përplasen dy mjete në Milot, humb jetën një person
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Milot Mamurras.

Nga informacionet e para mësohet se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën e si pasojë ka humbur jetën një person.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton më shumë mbi shkaqet e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2019, ora 19:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori