Përfshihet nga flakët Urgjenca e Spitalit të Durrësit
Përfshihet nga flakët Urgjenca e SpitalitDurrësit

Situata ka shkaktuar panik, nderkohe qe stafi po perpiqet te transportoje pacientet e shtruar ne urgjence.

Zjarrfikesja dhe policia kane mberritur dhe po punohet per venien e situates ne kontroll.
Shtuar më 09/09/2020, ora 13:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori