Përfshihet nga flakët pallati në Durrës
Një zjarr i madh ka pëfshirë në orët e mbrëmjes një pallat në Durrës.

Bëhet e ditur nga hetimet paraprake se shkak i zjarrit është bërë aspiratori, i cili është përfshirë nga flakët.

Ndërkohë forcat e shumta zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe për të shuar flakët.

Po ashtu në vendin e ngjarjes, pas alarmit, kanë mbërritur edhe ambulanca dhe forca të shumta policie.

Shtuar më 29/10/2020, ora 19:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori