Pedagogu Himçi në spital, Gjykata jep vendimin
Gjykata ka caktuar masën e sigurisë 'arrest me burg' me 10 ditë, për Denis Himçin pedagogun që kërkonte favore seksuale nga studentja në Universitetin e Elbasanit.

Ndalimi i Denis Himçit erdhi pas një videoje të publikuar në media ku ai shfaqej duke kërkuar favore seksuale dhe dhurata një studenteje në mënyrë që ta kalonte në disa lëndëve ku ajo ishte mbetëse.

Dy ditë më parë, një ditë pas arrestimit nga policia, pedagoguUniversitetin e Elbasanit, Dritan Himçi, pësoi atak kardiak.
Shtuar më 20/09/2019, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori