Pa afat! Shqipëria në shtetrrethim deri në fund të epidemisë
Qeveria ka shtyrë pa afat masat shtrënguese të qeverisë deri në përfundimin e epidemisë së COVID 19.

Lajmin e komunikoi Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu që drejton edhe Task-Forcën kundër koronavirusit.

Ndërkohë Ministrja tha se pagesat e ndihmës ekonomike dhe aftësisë së kufizuar do të vijojnë pa ndërprerje.

Shtuar më 01/04/2020, ora 17:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori