Opozita cakton datën për protestën e ardhshme
Opozita ka vendosur që të zhvillojë protestën e radhës në datën 31 Maj, duke e shtuar kështu ndjeshëm presionin në drejtim të qeverisë socialiste.

Kjo datë shënon dhe nisjen e fushatës për zgjedhjet lokale të 30 Qershorit nga ana e PS-së. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2019, ora 22:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori