Një tjetër pushuese mbytet në bregdetin shqiptar
Një tjetër pushues është mbytur në det ditën e sotme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 13 të qytetit të Durrësi.

Burimet zyrtare bëjnë të ditur se 60-vjeçarja F.Zh u mbyt duke u larë në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Ngjarja e sotme e çon në 5 numrin e të mbyturve në këtë sezon veror.
Shtuar më 07/07/2020, ora 18:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori