Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Ndiqni LIVE protestën e opozitës në Tiranë (VIDEO)
Pëlqej
Ka nisur protesta e opozitës.

Mijëra qytetarë janë mbledhur në shesh duke protestuar kundër qeverisë Rama.

Sëfundmi edhe kreu i demokratëve ka dalë nga selia e PD-së dhe është drejtuar tek simpatizantët.

Ju ftojmë të ndiqni pamjet live!

E FUNDIT/ Nis protesta e opozitës, mijëra qytetarë në shesh

Shtuar më 26/05/2018, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori