Ngjarje tragjike në Tiranë, burri hidhet nga kati i tretë
Një 77-vjeçar është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Ali Shefqeti”, në Shkozë.

Mësohet 77-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Më datë 02.11.2020, rreth orës 18:54, në rrugën “Ali Shefqeti”, Shkozë, dyshohet se​ është vetë’hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte shtetasi H.K., 77 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 02/11/2020, ora 19:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori