E rëndë në Tiranë, 30-vjeçarja del në bulevard dhe pret damarët
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 30-vjeçare ka dëmtuar veten.

Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku thuhet se e reja, ende e paidentifikuar, ka prerë damarët e duarve.

Ajo cila u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të saj.

Shtuar më 20/10/2020, ora 19:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori