Në gjendje kritike, "Range Rover-i" përplas vajzën që po ecte në këmbë
Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Aksidenti është regjistruar pak më parë në rrugën hyrëse të Sarandës, në lagjen numër 1.

Makina "Range Rover" ka përplasur një vajzë, e cila ka qenë duke ecur në këmbë.

Mësohet se e aksidentuara ndodhet në gjendje të rëndë dhe pritet të transportohet në spital.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2021, ora 19:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori