Ndërron jetë nga COVID-19 shqiptari që jetonte në Londër
Britania e madhe është një ndër vendet më të prekura nga COVID-19, ku dëri tani janë infektuar 41,903 njerëz, dhe 4,313 viktima.

Pas infektimit nga koronavirusi, ka ndërruar jetë edhe një shqiptar nga kosovar që jetonteLondër.

Bëhet fjalë për Naser Ramadanin, i cili ishte nga qyteti i Ferizajt.

Lajmi u bë e ditur përmes një postimi në Facebook nga Driton Tali, këshilltar i kryeministrit në detyrë Albin Kurti.
Shtuar më 04/04/2020, ora 17:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori