Ndërron jetë nga COVID-19 mjeku i njohur Drini Dobi
COVID-19 i ka marrë jetën mjekut Drini Dobi, i cili pak ditë më parë u nis drejt Italisë për kurim më të specializuar.

Mjeku prej javësh po luftonte me jetën pasi ishte prekur nga COVID19 dhe po kurohej në Itali.

Familja e mjekut të njohur neurolog Drini Dobi, bëri thirrje në mediat sociale për ndihmë, madje edhe Ministria e Shëndetësisë deklaroi se do të mbulonte shpenzimet, por mjeku nuk e fitoi dot betejën me Covid-19.
Shtuar më 09/12/2020, ora 21:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori