Ndërron jetë në ambientet e paraburgimit një i arrestuar
Një i shoqëruar ka ndërruar jetë në spitalet paraburgimit në Kukës.

Burime bëjnë të ditur se shtetasi që ka ndërruar jetë është Medi Gjuni 49 vjeç dhe dyshohet se ka vrarw veten, por gjithashtu raportohet se 49 vjeçari vuante nga epilepsia.

Gjuni ishte ndaluar pak ditë më parë për dhunë në familje.

Ndërsa grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur ngjarjen.
Shtuar më 03/01/2019, ora 13:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori