Ndërron jetë minatori në minierën e Bulqizës
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë.

Një minator ka humbur jetën teksa punonte në një minierë në zonën e Martaneshit.

Mësohet se viktima është shtetasi me iniciale A.Gj., 50-vjec.

Sipas informacioneve të para mësohet se minatori është goditur nga një masiv dheu teksa punonte dhe ka ndërruar jetë. /albeu.com/

Shtuar më 24/06/2020, ora 10:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori