Merr flakë Piramida në qendër të Tiranës

FOTO ILUSTRUESE
Një zjarr është lokalizuar tek Piramida, në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit".

Burimet bëjnë me dije se zjarri është lokalizuar në ambientet e piramidës.

Deri më tani nuk raportohen për dëme në njerëz, vetëm për dëme materiale.

Ndërkohë që në vendngjarje janë policia dhe forcat zjarrëfikëse
Shtuar më 21/11/2020, ora 19:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori