Me maska dhe armë, policia kap në Kakavijë dy ekstremistët grek (FOTO LAJM)

Pëlqej
Policia shqiptare ka shoqëruar dy shtetas grekë të cilët do të procedohen për nxitje urrejtje mes kombeve si edhe armembajtje pa leje.

Mësohet se dy shtetasit grekë po dërgohen në Prokurori për tu proceduar penbalisht, shkruna faxWeb.

Sipas burimeve nga policia atyre u janë gjetur bluza me mbishkrime që ngjallin urrejtje, armë, kapuç dhe sende të tjera të ndaluara.

Ndërkohë në galerinë e mësipërme mund të gjeni fotot nga disa prej sendeve të sekuestruara nga policia. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori