Mbytet pushuesi në Spille
Një pushues është nxjerrë nga plazhi i Spillesë në gjendje të rëndë shëndetësore por ka ndërruar jetë teksa po transportohej për në spital.

Julian Xhani 32 vjeç, banues në fshatin Luz i Madh, bashkia Rrogozhinë rreth orës 12 të ditës së sotme, teksa ishte brenda në det është rënduar nga gjendja shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njo0ftimi i policisë
Kavajë/ Informacion Paraprak

Rreth orës 12.00, në plazhin e Spillesë është nxjerrë nga uji në gjëndje të rëndë shtetasi J. XH.,32 vjeç banues në fshatin Luz i Madh, bashkia Rrogozhinë.

Shtetasit J.Xh, i është dhënë ndihma e parë dhe është transportuar menjëherë në drejtim të spitalit me autoambulancë por gjatë rrugës për në spital ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.


Shtuar më 17/08/2019, ora 14:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori