Mbytet pushuesi në Durrës
Një burrë rreth 65 vjeç është mbytur ditën e sotme në plazhin e Durrësit.

Ai u gjet i pajetë në afërsi të “Urës së Dajlanit”, pak minuta më parë.

Disa njerëz kanë vrapuar menjëherë për ta shpëtuar. Pas nxjerrjes në breg ata i kanë dhënë ndihmën e parë, por pa sukses.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes tragjike.

Njoftimi i policisw
Më datë 19.08.2020, rreth orës 13:45, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është mbytur në det, një shtetas i seksit mashkull rreth 65 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.
Shtuar më 19/08/2020, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori