Mbytet pushuesi në Durrës
Shënohet një viktimë tjetër në lagjen nr 13 në Durrës ku një person rreth 75-vjeç, akoma i pa identifikuar është futur në det dhe nuk është ndjerë mire.

Në këtë moment ai është nxjerrë nga pushuesit dhe është transportuar në Spitalin Rajonal Durrës, ku ka ndërruar jetë rrugës.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se shkak i kësaj ngjerje ka qenë një arrest kardiak i cili i ka marrë jetën të moshuarit.Shtuar më 19/07/2019, ora 15:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori