Mbytet një i ri në Milot
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Milot. Mësohet se është mbytur një i ri në lumin pranë Urës së Zogut.

Ai ishte futur në lumin e Fanit së bashku me shokët e tij por fatkeqësisht do të ishte e fundit për të.

Sipas raportimeve të para 14 vjecari A.Hysa vuante nga epilepsia.

Trupi i pajetë i fëmijës është gjetur pas disa orë kërkimesh nga ana e familjarëve dhe policisë./albeu.com/
Shtuar më 10/08/2018, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori