Mbytet në Sarandë një turiste nga Polonia
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në bregdetin e Sarandës. Mësohet se një turiste nga Polonia është mbytur ditën e sotme në plazhin e Sarandës.

Sipas informacioneve të para mësohet se ka humbur jetën teksa notonte në vendin e quajtur "Kanali i Çukës".

Polakja e cila u mbyt sot mësohet se quhet Navareska dhe është 52-vjeçe.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të saj. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2018, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori