Mbyllen hetimet për dosjen 339, merren të pandehur 12 persona
Burime nga Prokuroria për Krime të Rënda bëjnë me dije se janë mbyllur hetimet për dosjen 339 dhe pritet që ditët në vijim të dërgohen në gjykatë konkluzionet përfundimtare.

Burimet bëjnë të ditur se në dosjen e prokurorisë janë marrë 10-12 persona të pandehur.

Ndërkohë vijojnë hetimet për 339/1 ku hetohet shitblerja e votave.
Shtuar më 24/05/2019, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori