Mbërrin në Rinas trupi i major Tanushit (VIDEO)
Mberrin ne Rinas trupi i major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik.

Ai u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij ne Letoni, nderkohe qe ne Aeroportin e Rinasit po e presin, Ministrja e Mbrojtjes, shefi i Shtabit te FA, prinderit, bashkeshortja, djali dhe kolege. /albeu.com/

Shtuar më 15/05/2019, ora 13:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori